Spis treści
Rozdziały PDF
Pełna wersja PDF
Powrót

Aktualności
Strona główna / Podręcznik PDF

Przedsiębiorczość dla ambitnych. Jak uruchomić własny biznes.” WAIP, Warszawa, 2010  to nowoczesny podręcznik  adresowany w pierwszej kolejności do ludzi  wykształconych, dla których założenie własnego dynamicznego biznesu oznacza wejście na obiecującą ścieżkę kariery zawodowej i atrakcyjny pomysł na życie.

Książka omawia proces uruchomienia biznesu, związane z tym działania i problemy, reguły i zasady postępowania, jak również decyzje, które muszą podejmować inicjatorzy nowych przedsięwzięć. Prezentowany jest pełny cykl narodzin nowego biznesu: od poszukiwania atrakcyjnych pomysłów, ich analizy i weryfikacji, przygotowanie koncepcji biznesu po zarejestrowanie firmy i przeprowadzenie jej przez najtrudniejszą fazę rozruchu. Jest osadzona we współczesnych polskich realiach gospodarczych a analizowane szczegółowe zagadnienia ilustrowane są licznymi przykładami ambitnych inicjatyw przedsiębiorczych podejmowanych w Polsce w ostatnich latach. Przedstawione w książce praktyczne wskazówki i reguły postępowania uwzględniają moje wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu i w doradztwie gospodarczym.

Podręcznik miał kilka wznowień lecz obecnie jego nakład jest całkowicie wyczerpany. Aktualnie  pracuję nad nową rozszerzoną edycją.  Dla zwolenników dotychczasowej edycji papierowej, udostępniam jej wersję w PDF. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie, które postaram się uwzględnić w następnej edycji. 

  
Licencja Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej wszystkie materiały na tej stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacji i Rozwoju Przedsiębiorczości.
X