Powrót

Aktualności
Mgr Adam Kostrzewa

Mgr Adam Kostrzewa


Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (1990), magister ekonomii, specjalizacja z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych. Ukończył liczne szkolenia z zakresu finansów, rachunkowości i wycen przedsiębiorstw.


Doświadczenia zawodowe zyskał w obszarach fuzji i przejęć, doradztwa strategicznego, finansowego i księgowości oraz bieżącego zarządzania operacyjnego, rachunkowości zarządczej i decyzyjnego wsparcia dla zarządu.

Pełniąc rolę menedżera firmy doradczej Ernst & Young kierował zespołami konsultantów, projektujących i wdrażających kompleksowe programy restrukturyzacji i usprawnień biznesowych dla przedsiębiorstw różnorodnych branż. Przygotował i prowadził warsztaty strategiczne dla zarządów firm, oparte na schemacie gry biznesowej. Przeprowadził szereg programów szkoleniowych, indywidualnych szkoleń i wykładów, wspomagających wdrażanie zmian w przedsiębiorstwach.

Pracując dla wiodącego towarzystwa ubezpieczeniowego Commercial Union pełnił obowiązki dyrektora ds. rachunkowości zarządczej, bezpośrednio wspierając zarząd oraz kierując tworzeniem i funkcjonowaniem systemu informacyjnego firmy. Projektował i wdrażał rozwiązania systemowe, pozwalające w sprawny i terminowy sposób podejmować decyzje i monitorować realizację kluczowych zadań firmy.

Jako niezależny doradca przygotował i zrealizował wiele transakcji przejęcia przedsiębiorstw, pełniąc także funkcje nadzoru z ramienia inwestora (członek rad nadzorczych). Wśród zrealizowanych projektów znalazły się przedsięwzięcia branży informatycznej, projekty związane z rynkiem nieruchomości i rekreacją oraz prace dla przedsiębiorstw przemysłu elektrotechnicznego i elektromaszynowego.

Pasjonat sportów górskich, aktywnie uprawia narciarstwo, kolarstwo górskie i wspinaczkę, łącząc te zainteresowania z fotografią sportową.

Licencja Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej wszystkie materiały na tej stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacji i Rozwoju Przedsiębiorczości.
X